Komunální a zahradní technika

Přídavná zařízení - léto

Přídavná zařízení ISEKI jsou dokonale uzpůsobená pro traktory ISEKI!

Nabízíme Vám kompletní nabídku přídavných zařízení se zárukou 100% kompatibility pro celoroční využití strojů ISEKI. Výhodou je nejen bezproblémová funkčnost, ale také záruka dodávky náhradních dílů. Příkladem jsou kabiny, které se každým detailem optimálně přizpůsobují traktoru. Dokonalý rozhled, nízká hladina hluku a oslovující výbava pro Vás tvoří příjemné pracovní prostředí.

Obutí

Kromě standardně dodávaného obutí s profilem pro práci na travnatých plochách nabízí ISEKI řadu různých speciálních pneumatik. K tomu patří především pneumatika s mělkým dezénem pro úpravu zahrad a krajiny, stejně jako extra široké obutí na trávníky např. pro nasazení při práci na velice citlivých travních plochách.

Cepové sekačky ISEKI

Cepové sekačky ISEKI nabízíme pro čelní nebo zadní závěs. Zvláštní důraz klademe na robustní provedení. Jen tak jsou sekačky schopny podávat trvale vysoký výkon.

Čelní nakladač ISEKI

Při použití čelního nakladače není třeba demontovat čelní hydrozávěs. To představuje velkou úsporu času i peněz! Volitelné souběžné využití se osvědčí v mnoha případech.

Valník ISEKI

Valník ISEKI je perfektně přizpůsoben našim traktorům. Sériově je dodáváno sklopné hydraulické zařízení, výškově nastavitelné opěrné kolo pro popojíždění, nájezdová brzda a zařízení pro jízdu vzad.