Komunální a zahradní technika

Vážení zákazníci

Rokem 2012 vstoupil EUROGREEN do třetího desetiletí působení na území České republiky. Za uplynulých 20 let jsme provedli tisíce regenerací fotbalových trávníků, zrekonstruovali jsme a nově postavili více než 130 fotbalových hřišť, založili jsme přes 300 hektarů golfových a parkových trávníků. Zároveň vám již více než 10 let nabízíme profesionální sekačky a traktory ISEKI.

Naše produkty a služby jsme pro vás vždy připravovali na základě našeho firemního výzkumu s využitím nových materiálů a technologií. Po celou dobu klademe maximální důraz na kvalitu dodávaných služeb, materiálů a strojů.

Jsem rád, že vám můžeme opět nabídnout nové produkty a přístupy k péči o trávník. Společně se všemi spolupracovníky se těšíme na setkávání s Vámi.

Mnoho radosti při Vašem "trávníkaření" Vám přeje

 Ing. Tomáš Štěpař
jednatel společnosti

Jsme orientováni na zákazníka

U našich zákazníků nerozhodujeme podle toho, zda je více či méně významný. Jestli jde o vesnické či ligové hřiště, parkový trávník či golfové hřiště: pro nás jsou všechny travnaté plochy stejně důležité. Vždy se zaměřujeme na nejlepší opatření přizpůsobená stavu a potřebám trávníku.

Nestačí nám znát požadavky zákazníků. Musíme jim rozumět.

Na místě zjišťujeme přání a možnosti našich zákazníků a na základě jejich požadavků připravujeme plán péče o trávník: individuální, přizpůsobený potřebám i finančním možnostem, s využitím všech zdrojů EUROGREEN.

Také 5 našich odborných poradců a pracovníků 6-ti regeneračních linek je profesionálně vyškoleno a v praxi používají všechna opatření a techniky moderního trávníkářství. Všichni zaručují, že se na každém trávníku najdou opatření pro zlepšení jeho stavu, i když se někdy jedná o neobvyklé řešení.